Nieuwe Servicepartner van Viper


17-10-2017 15:51

Nieuwe servicepartner van Viper

Heeft uw Viper machine een storing of is deze aan onderhoud toe? U kunt vanaf heden terecht bij onze servicepartner Thinba:

 

Thinba is een jonge MKB organisatie met jarenlange ervaring en veel ambitie naar de toekomst!

Opgericht in 2012 als handelsonderneming en technische dienst ten behoeve van wateronthardingssystemen binnen de Benelux. In 2013 hebben wij een nieuwe collega mogen verwelkomen met een zeer rijke kennis en ervaring op gebied van schoonmaakmachines, hierdoor zijn wij gestart met het technisch onderhoud, spoedreparaties en NEN keuringen. Sinds September 2017 zijn wij trotse service partner van Viper cleaning in Nederland en België.

Ons team heeft gedegen technische opleiding en zeer ruime praktijkkennis. Daarbij zorgen wij dat ons team door aanvullende trainingen bij Viper Nederland op de hoogte blijft van de laatste ontwikkelingen.

Wij streven naar langdurige samenwerkingen en wij vinden dat dit alleen kan worden bereikt door hoge kwaliteit en service te bieden.

Binnen de groep hebben we de volgende activiteiten:

•             Machine reparatie, technisch onderhoud, revisie

•             Waterzuivering en onthardingssystemen

•             NEN keuringen

•             Verkoop machine onderdelen

 

Thinba onderscheidt zich door FLEXIBILITEIT , SERVICE en PERSOONLIJKE BEHANDELING

Onze Missie

1/ Het ondersteunen van onze klanten bij het effectief en efficiënt oplossen van storingen aan schoonmaakmachines. De service op tijd, compleet en op juiste plaats leveren.

2/ Het ontzorgen van onze klanten door het aanbieden van onderhoud en daardoor storingen reduceren.

Onze visie

Wij willen dat Thinba de betrouwbare partner is voor alle betrokkenen, zodat het prettig is met Thinba zaken te doen én om er te werken. Onze werkzaamheden trachten wij te vergroten door steeds alert te zijn op nieuwe ontwikkelingen en samenwerkingsmogelijkheden, zowel bij bestaande als mogelijk toekomstige partners. Zo streven wij ernaar om onze klanten nog beter van dienst te kunnen zijn. Onze relaties met betrokkenen zijn gebaseerd op respect, waarin normen en waarden een belangrijke rol spelen.

Uitgangspunten hierbij zijn:

•  Samenwerking is de basis voor succes.

•  Langdurige relaties door prettig en optimale samenwerking.

•  Een menselijke en vriendelijke sfeer.

•  Wij respecteren de belangen en opvattingen van ieder individu

•  Iedere medewerker is belangrijk en draagt bij aan de organisatie.

•  Wij willen een aantrekkelijke werkgever zijn en daardoor de beste en leukste mensen          aantrekken.

Klik hier​ om direct contact op te nemen